Květen 2008

Blogísek... vítejte všichni

31. května 2008 v 19:33 | lentilka |  Spřátelené blogy
Čauky lidičky.
Takže po dlouhé době sem dávám další spřátelenej blog. No hodně lidí mi sem na blog psalo o spřátelení, ale jaksi jsem neměla čas, takže jsem neodepisovala. už jsou tu skoro prázky, tak snad budu mít více času. Taky bych chtěla znovu upozornit, že bych potřebovala pomoc s novým designem, a tak mi do komentíků pište, co by jste sem chtěli přidat atd.
Takže tady je další spřátelenej blogísek. Takže jestli vás zajímá, kliknite SEM

Dima Bilan - objev

25. května 2008 v 19:42 | lentilka |  Dima Bilan
Dima Bilan
Dima Bilan je novým objevem evropské populární scény, je mladý, talentovaný, krásný a úspěšný, a nejen to, získal si srdce mnohých Evropanů, což není vždy snadné, a obstál tak v největší zkoušce, jaké muže být umělec vystavený - obstát před před publikem a jeho přízeň si udržet. Když se s tím snoubí trocha štěstí a píle, není možné pochybovat o tom, že se jedná o výjimečnou osobu.
Ještě před nedávnem bylo nemyslitelné, aby získal všeobecný respekt někdo ze zemí bývalého východního bloku. Naštěstí jsou tyto dny už minulostí a po t.A.T.u. a Ruslaně přichází stále noví zpěváci a zpěvačky, kteří jsou hrdí na svůj původ a schopnosti, které mistrně ovládají. Dima mezi ně rozhodně patří a za to mu patří všechna sláva a chvála, jež od svým fanoušků dostává.
Od písně Jsem noční chuligán uběhl dlouhou cestu ke skladbám Nemožné je možné nebo Never let you go. Jeho pěvecký výkon se kvalitativně velmi zlepšil a nedospělý rošťácký styl vyměnil za vkusnou mužskou eleganci, což oceňuje vedle ženského publika i řada módních časopisů a firem.

Snad se i u nás v Česku jednou dočkáme toho, že si budeme moci koupit některé ze tří alb Dimy Bilana a jestli k tomu tyto stránky alespoň trochu pomohou, tak splnily svůj účel.

Kromě toho Dima na podzim tohoto roku navštívil Prahu a natočil tam videoklip pro svou píseň Nemožné je možné z nového alba Čas je řeka.

Ruská hudba má před sebou velkou budoucnost a bylo by škoda nesledovat její vývoj v reálném čase a prostoru. Vyčkávání, jestli se stane světovou klasikou je přinejmenším hloupé. (mim)

Dima Bilan

25. května 2008 v 19:40 | lentilka |  Dima Bilan
Dima Bilan se narodil 24. prosince roku 1981 v kavkazské Karačajevsko-čerkeské republice, která je součástí Ruské federace, pod jménem Viktor Belan. V jednom roce se s rodiči přestěhoval do tatarského města Naberežnyje Čelny a o pět let později zpět na Kavkaz do Kabardinsko-balkarské republiky.
Nedlouho poté si jej všiml učitel tamější hudební školy a o budoucím směřování Dimy nebylo pochyb. Po dokončení základní školy pokračoval ve studiu na střední hudební škole a nakonec ve speciální škole Gnesinsk docházel na lekce vokálního zpěvu. Mezitím objížděl různé hudební soutěže a po nocích pracoval v prodejně Benettonu.
V létě roku 2003, po dokončení školy, vystupoval se skupinou Urma-la. Na podzim téhož roku poslucha-čům představil svůj debut Jsem noční chuligán, který měl u ruské veřejnosti nebývalý ohlas. O rok později vydal druhé album Na břehu nebe. Na jeho produkci se podílela řada světoznámých umělců a úspěch tím byl zpola zaručen. O poznání klidnější a hlasově vyrovnanější Dima své fanoušky mile překvapil a vydobyl si tak u nich ještě větší úctu a respekt.
Dima Bilan
Následovala dlouhá řada ocenění, kromě jiného na ruské MTV a v Kyjevě, a nepřetržitého zájmu kritiků, skladatelů a široké veřejnosti. Dima se aktivně zapojil do modelingu a slavil další úspěch.
V roce 2006 se stal umělcem roku a zajistil si tak účast na prestižní hudební soutěži Eurovize v Athénách. Never let you go u evropského publika zabodovala a vynesla mu druhé místo

Soutěž nebo prosba..

17. května 2008 v 21:00 | lentilka |  Ostatní
Čauky lidičky.
Chtěla bych vyhlásit takovou malou sotěž. Nemusíte se zúčastnit, ale udělalo by mi to velkou radost. Poslední dobou přemýšlím, že tahle stránka by potřebovala nový design. Ale tak nějak nevím jaký, tak Vás prosím, na mejl mi zasílejte návrhy designu. A taky do komentářů mi pište, co by tahle stránka potřebovala změnit. ale jen mi hlavně nepište, ža by potřebovala rozcestník. Vůbec netuším, jak se dělá. Ale jako co bych sem měla třeba přidat, co smazat. atd. A pak mi ještě na mejl zasílejte texty. Všelijaké třeba básničky, vaše tajné texty písní, povídky. Ty nejlepší zde zveřejním. Musím to tu znovu oživit. Chodívalo mi se 360-500lidí deně a teď s velkou námahou 100 lidí deně

5 Angels - nováčci

7. května 2008 v 18:34 | lentilka |  5 Angels
Ahojky lidičky.
Včera večer, což bylo 6.5.2008 jsem se nudila a brouzdala jsem po netu. Šla jsem na super.cz staň se celebritou, kam často chodím, protože tam jsou někdy i velmi zajímaví lidi. A právě včera jsem tam našla skupinu pěti malých holek. Velmi mě zaujali, asi proto, protože dohromady jim je cca 45 let. Což když to vydělíte, zjistíte, že průměr roků u holek je cca devět let. moc podporuji takové mladé talenty. Ewa Farna, Sandra bell, a teď i 5 Angels. Tyhle holky by to mohli v životě a hlavně na hudební scéně dotáhnout hodně daleko. Moc jim přeji ať jim to výjde a snad se nerozpadnou a nezvednou sem jim nosy.

Ewa Farna - Strážnice - 3.května

5. května 2008 v 22:35 | lentilka |  Ewa Farna
Takže. Ewa Farna se 3.května zastavila ve Strážnici v rámci svého turné. Bylo to velmi zajímavé. Koncert Ewa začala na houpačce, pak se převlekla do oblečku kočky a lezla po "střeše" potom si sundala masku a ocas a zpívala jen tak. Potom se převlekla do bílých šatů, a zpívala a ostatní členi skupiny měli asi napodobovat upíry nebo něco takového. Pak následovala soutěž Zazpívej si na Ewa Tour 2008, kde byla oblečená do mazaného trika a kalhot s šrákama. Po dvou nebo tří písniček se šla zase převléct, do mega hustých kalhot a jednoduchého a přesto krásnho trika a kšiltovky. Tohle oblečení se mi líbilo a už ho sháním. V tom byla oblečená asi nejdéle. Hrála v tom i na bicí. a Musím uznat, že jí to šlo. No potom se oblekla do oteplovaček a "snowboardovala" na pódiu a padal tam i sníh (pěna). Nakonec se převlekla do tříštvrťáků a trika, teda měla to pod oteplovačkama. No. Pak zpívala a ukazovala její trika, které lze zakoupit na www.ewafarna.cz v shopu. Taky ukazovala pásky. Celkově mne koncert zaujal, ale řekla bych, že ewa nedokázala lidi zaujmout třeba jako Simple Plan. Ale SP je taky jiné kafé, a jsou také starší a mají větší skušenosti, takže to nebudu radši porovnávat. Ale mile mě potěšilo, že Ewa dávala autogramy.
Ewa byla tak hodná, že když mi dávala autogram, tak mi dovolila si jí vyfotit.