Únor 2008

Leona Lewis

18. února 2008 v 19:53 | lentilka |  Leona Lewis
Vyhrála britský X-Factor
Ještě před měsícem ji nikdo neznal - a dnes je z Leony Lewis nová superstar! Její singl "Bleeding Love" se stal prvním megahitem roku! V rodné Británii kraluje na špičce hitparád "Lovely Leona", jak jí říkají fanoušci, okouzluje všechny svým nezaměnitelným soulovým hlasem. Dívka z ušmudlaného předměstí Londýna se stala oslavovanou zpěvačkou. Také, pokud jde o její vzhled, prošla obrovskou proměnou. Z popelky, kterou ve škole kvůli tmavé pleti šikanovali, je dnes tajemná diva. Zářivě zelené oči, plné smyslné rty, divoké lokny dlouhých vlasů: Leona vypadá jako víla. Zakřiknutá holka získala sebevědomí. " Sebedůvěru čerpám z písniček. Ale uvnitř zůstanu pořád stejná, " tvrdí skromně. Frontman kapely OneRepiblic Ryan Tedder, který pro Leonu napsal její hit "Bleeding Love", si je ale jistý: "Leona je živel, nový vítr, který má šanci prorazit i za velkou louží!" Zpěvačka chce ale nejdřív získat Evropu. Právě vychází její debutové album, které připravovala dlouhých devět měsíců. Odletěla kvůli tomu do USA, pracovala s předními textaři a producenty, skládali pro ni dokonce i další hvězdy: Jesse McCartney je kupříkladu spoluautorem singlu "Bleeding Love", Avril Lavigne jí složila další bombu, "I Will Be". "Všichni mi moc pomáhali. Jenomže já jsem chtěla najít svůj styl, "vysvětluje Leona. A to se jí podařilo. Každý z 13 songů na Albu "Sprit" je jedinečný. Nádherné balady střídají temperamentní songy. Písničky jako "Take a Bow" nebo "Better in Time" staví na jejím silném hlasu. Při poslechu něžných songů jako "Footprints In The Sand" nebo "Homeless" naskakuje husí kůže. "tohle Album je pro mě velmi osobní Sprit symbolizuje sílu a naději - a také jistotu, že vždycky můžete začít znovu! Nikdy nesmíme ztrácet odvahu!" říká Leona. Sama je toho zářným příkladem. Přišla odnikud - a vypracovala se až na špičku. "A ráda bych tady zůstala hodně dlouho…"


Deset důvodů, proč tě nenávidím

17. února 2008 v 17:49 | lentilka |  Deset důvodů, proč tě nenávidím
I v kulisách americké střední školy se mohou odehrávat silné filmové příběhy, zvláště pokud se jejich tvůrci nechají (velmi) volně inspirovat Shakespearem. Sestry Stratfordovy jsou jako voda a oheň. Krásnou a křehce půvabnou Biancu (Larisa Oleynik) zbožňují všichni kluci ze školy.
Problém je v tom, že díky přísným rodinným pravidlům nesmí Bianca randit, dokud si nenajde chlapce i její starší sestra Kat (Julia Stiles), která je hádavá, jízlivá, neústupná a v neposlední řadě inteligentní. Zkrátka oplývá vlastnostmi spolehlivě odpuzujícími okolí včetně vlastní rodiny. Biance nezbývá nic jiného než nastražit na svou sestru léčku v podobě stejně nesnesitelného mladíka. Pokud se ti dva za vzájemného jiskření nezabijí, určitě si nakonec padnou do oka…

High School Musical 3

17. února 2008 v 17:34 | lentilka |  High School musical 3
Už minimálně měsíc přemýšlím nad tím, že sem napíšu tenhle článek. Ale jelikož jsem línej člověk od přirody, tak vám to sem píšu až teď.
Takže už se natáčí 3 muzikálu ze střední. A roli Gabrielly monTéz neobsadil nikdo jiný než Vannesa Hudgens. Dlouho se spekulovalo o tom, že Vannesu nahradí Sabrina Bryan, za její nahé fotky, co se objevili na netu. Ale není to pravda. Vannesa se Zacem už podepsali smlouvu k natočení trojky, kterou od ledna 2008 natáčí. Taky se neví, o čem bude. Puvodně se měl točit strašidelný Halloweenský příběh, ale nakonec se tvůrci nejspíš zaměří na maturitní rok hlavních hrdinů.
Myslím, že nejlepší bude, když si na tu trojku počkáme.

Charmed

10. února 2008 v 16:43 | lentilka |  Charmed
Phoebe (Alyssa Milano) prišla v New Yorku o práci a tak se vrací do San Francisca, aby bydlela se svými sestrami. Její starší sestra Piper (Holly Marie Combs) ji přivítá s nadšením, ale nejstarší z nich Prue (Shannen Doherty) ne. Obviňuje Phoebe z toho, že kvůli ní sa jí rozpadl vztah. Ještě v ten samý večer si Phoebe a Piper hrají se starou spiritualistickou tabulkou a najednou její ručička začne ukazovat sama od sebe písmena, z ktorých vznikne slovo podkroví. Phoebe se tam vydá a najde tam starou, rodinnou knihu kouzel. Přecte z ní zaklínadlo a to obnoví moc všech sester, ktoré jejich babička uspala když byli ještě malé. Na druhý den sestry zjistí, že každá z nich má jinou schopnost. Prue má telekinetické schopnosti, Piper umí zmrazovat čas, Phoebe míva predtuchy budoucnosti. Brzy sa ukáže že není vše takouvé jednoduché jako to na první pohled vypadá, protože každý den musí bojovat s démony.
Čarodějky (TV) (Charmed)

New fotky Ewy Farne

2. února 2008 v 18:50 | lentilka |  Ewa Farna
Takže lidičky. Tady máte Ewyny nové fotky, aby jste mě neobvyňovali, že sem dávám jen fotky, kde vypadá hrozně. Mě se Ewa líbí. Její zpěv i image. Myslím, že je vážne supr. Takže sem dám její nowé mega dobré fotky.