Červen 2007

Simple Plan

15. června 2007 v 17:10 | lentilka
Simple Plan - Vacation - STÁHNOUT MP3
Simple plan - Untitled - STÁHNOUT MP3

Simple Plan - I`m Just A Kid -Stáhnout MP3

Simple Plan - Shut Up! - STÁHNOUT MP3
Simple Plan - Jump - STÁHNOUT MP3

Simple Plan - One - Stáhnout MP3

Simple Plan - One by one - STÁHNOUT MP3

Simple Plan - Perfect World - Stáhnout MP3

Simple Plan - Meet You There - Stáhnout MP3

Simple Plan - Me Against The World - STÁHNOUT MP3
Simple Plan - Thank You - STÁHNOUT MP3
Simple Plan - Grow Up - STÁHNOUT MP3
Simple Plan - Welcome To My Life - STÁHNOUT MP3
Simple Plan - Worst day ever - STÁHNOUT MP3
Simple Plan - Perfect (normální verze) - STÁHNOUT MP3
Simple Plan - Perfect (Live) (Japan Bonus Tr - STÁHNOUT MP3
Simple Plan - I'd Do Anything - STÁHNOUT MP3
Simple Plan - Perfect - STÁHNOUT MP3

Bonnie Tyler

13. června 2007 v 20:44 | lentilka

Alpha Dog - fotky

13. června 2007 v 20:27 | lentilka |  Alpha Dog
http://moviesmedia.ign.com/movies/image/article/752/752166/alpha-dog-20061221035020209-000.jpghttp://www.twitchfilm.net/pics/alphadog.jpghttp://msnbcmedia2.msn.com/j/msnbc/Components/Photos/070109/070109_alphaDog_hmed_2p.hlarge.jpghttp://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mo/alphadog250.jpghttp://www.worstpreviews.com/images/alphadog.gifhttp://thecia.com.au/reviews/a/images/alpha-dog-3.jpghttp://www.vh1.com/sitewide/flipbooks/img/movies/production_stills/a/alpha_dog/alpha_DF_00313F.jpghttp://i39.photobucket.com/albums/e166/snlsnlsnl/justindog.jpghttp://datalib.ent.qq.com/movie/pic/lib/2007-01-05/2007010512023562332720.jpghttp://cdn.channel.aol.com/pmms/productpagemovies/07/04/2256625http://www.sfgate.com/c/pictures/2007/01/12/dd_alphadog.jpghttp://images.stltoday.com/stltoday/resources/alphadog315.jpghttp://www.fosterphotos.org/albums/photoshoots/photoshoot_waldorfalphadog/normal_photoshoot_waldorfastoriahotel.jpghttp://media.collegepublisher.com/media/paper941/stills/xb0819b0.jpghttp://www.film.ru/img/afisha/ALPHA/450/03.jpghttp://www.reelingreviews.com/alphadogpic2.jpg

Alpha Dog

13. června 2007 v 20:18 | lentilka |  Alpha Dog
Johnny Truelove /Emile Hirsch/ je mladý drogový dealer, který prodává tvrdé drogy, pohodlně ze svého luxusního domu spolu s věrnými kámoši /Justin Timberlake, Vincent Kartheiser, Shawn Hatosy, Alex Solowitz/, kteří pro něj udělají cokoliv. Jake Mazursky /Ben Foster/ je Johnnyho stálý zákazník. Život jde hladce až do chvíle, dokud není Jake schopný Johnnymu zaplatit za nemalou dávku. Ten má slabé nervy, a není zvyklý čekat na svoje prachy. Rozhodne se tedy jednat. Zdá se, že když nepomáhá devítka přiložená k hlavě a pár hrubých výhružek, musí přitvrdit. Unese Jakovi malého bratra Zacka /Anton Yelchin/. Dítě, kterému nedochází, do jaké situace se dostalo, dobrovolně odchází do Johnnyho domu. Rád, že ho velcí kluci vzali mezi sebe, na mejdan plný drog, alkoholu, sexu, nahých žen a zbraní. Nemá důvod se bát. Všichni mu dávají najevo, že teď je jedním z nich. Johnny odchází z domu, aby Jakovi vysvětlil, jak se věci mají: když nebudou prachy, nebude ani Zack. Vše má ale dvě strany, najednou se Johnnyho jistota začne hroutit. Je profík v distribuci drog, je opatrný, nedá se chytit a ví, že unést dítě není žádná sranda. Poprvé v životě netuší, co má dělat. Jediné, co si uvědomuje, že udělal chybu. Rozhodne se, že Zacka následující den pustí s tím, že pomlčí o tom, co v jeho domě viděl. Pro jistotu poprosí ještě o radu pár kámošů. Dozví se, že jakmile už jednou dítě unesl, jeho situace už lepší nebude. Johnny začne panikařit ještě víc. V tomtéž čase si Zach užívá rajské chvíle se svými kamarády a jejich ještě milejšími kamarádkami. Mejdan pomalu končí a malý Zack by měl jít domů k matce, která jej čeká. A přesně to je řešení, pro které se Johnny definitivně rozhodne. Pomůže mu v tom jeho otec, který mu slíbí, že mu celou záležitost pomůže vyřídit bez následků. Ale je pozdě. Malý Zack je mrtvý. Nesmyslně popraven novými "kamarády", naivně a dobrovolně, daleko za městem, sám...

fotky-Berlin, Berlin

13. června 2007 v 14:06 | lentilka |  Berlin, Berlin
No jo kralovna plesu....
Taky za berlinek...
Sara....
Azase ta llole
Lolle
Tohle si Berlinek zaslouzil...
Berlin,berlin....
Lole

Beyonce - fotky

13. června 2007 v 14:03 | lentilka |  Beyonce
e

filmografie

13. června 2007 v 13:57 | lentilka3044 |  Beyonce
2001 - Carmen: hip-hopera (Carmen: A Hip Hopera) role: Carmen
2002 - Austin Powers - Agent 003 (Austin Powers in Goldmember) role: Foxxy Cleopatra
2003 - Pokušení (The Fighting Temptations) role: Lilly
2006 - Růžový Panter (Pink Panther, The) role: Xania
2006 - Dreamgirls role: Deena Jones


Beyonce

13. června 2007 v 13:56 | lentilka3044 |  Beyonce
Beyoncé Knowles

Povolání: Zpěvačka, Herečka
Věk: 27
Datum narození: 4. 09. 1981
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Panna
Členka skupiny: Destiny's Child
Beyoncé Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.
Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.
Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".
Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou.
Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové.
Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations", kde hlavní mužskou roli ztvárnil Cuba Gooding Jr..


Fotky Billy Talent

13. června 2007 v 13:52 | lentilka |  Billy Talent

Billy Talent

13. června 2007 v 13:47 | lentilka3044 |  Billy Talent
Billy Talent

Členové:
od: 1993 Benjamin Kowalewicz (zpěv, texty)


od: 1993 Ian D'Sa (kytara, zpěv, texty)


od: 1993 Aaron Solowoniuk (bicí)


od: 1993 Jonathan Gallant (baskytara, zpěv)

Billy Talent je skvělá kanadská kapela, která se dřív nazývala Pezz a už od samého začátku ji tvoří stále stejní členové: zpěvák Ben Kowalewicz , kytarista Ian D´sa, basák Jon Gallant a bubeník Aaron Solowoniuk. Ještě v době, kdy všichni pracovali na své původní profesi, tj. jako autoopravář, producent v rádiu, finančník a animátor, vydali své první CD Watoosh.


V rodné Kanadě měla deska celkem velký úspěch, tak se rozhodli, žě se začnou hudbě věnovat profesionálně. Přejmenovali se na Billy Talent podle postavy kytaristy z fimu Hard Core Logo. V roce 2003 vydali druhé CD Billy Talent I. a jen v Kanadě se stala tahle deska třikrát platinová.


V roce 2006 vyšla úspěšná zatím poslední deska Billy Talent II.K nejoblíbenějším skladbám z této desky patří bezesporu Fallen Leaves,Surrender, Devil in a midnight mass a Red flag, který se dokonce objevil jako hudební podklad v některých počitačových hrách jako např. Burnout či NHL 2005.


Rezence alba B.T.

13. června 2007 v 13:46 | lentilka |  Billy Talent
billytalent_2.jpg
Billy Talent, toto jméno kytaristy z filmu a novely "Hard Core Logo" od Michaela Turnera obletělo v roce 2003 celý, nejen kytarový, svět. Postarali se o to čtyři kanadští punk-rockeři, kteří si jeho jméno propůjčili pro název své kapely a svým stejnojmenným albem v tomto roce doslova rozmetali kytarovou scénu.
Velmi originální kytary a nezaměnitelný vokál zpěváka Bena Kowalewicze z nich udělali jednu z nejlépe znějících punk-rockových kapel poslední doby. Téměř tři roky byli fanoušci odsouzeni poslouchat něco málo přes tucet songů z debutového alba. Letošní rok bylo v plánu vydání druhé, velmi nervózně očekávané, řadové desky.

Na začátku tohoto léta jsme se konečně dočkali. Po předlouhé době jsme si novou desku mohli pořídit, zapnout přehrávač a těšit se z toho, co "Talenti" předvedou. Hned od začátku je ale zřetelné, že žádná výrazná změna se tentokrát konat nebude. Název rozšířený jen o číslovku, sound téměř na chlup stejný jako minule, totožný počet tracků. Jakoby se chlapci z Kanady báli trochu experimentovat, na druhou stranu, proč měnit věci, které jsou tak úspěšné. I tentokrát na vás album doslova srší vynikající, místy poněkud zvláštní, kytarové rify. Zvláštní mám na mysli především u skladeb This Suffering, Pins And Needles nebo The Navy Song. Zní to někdy skoro až rozladěně a u těchto věcí to opravdu chvíli trvá než pochopíte jejich pravou krásu.

Naopak jsou i takové, které jsou čitelné až příliš a vy po minutě poslechu zjistíte, že song už nic nového nejspíš nenabídne (Perfect World). Je sice fakt, že jsem toto postřehl i minule, ovšem ne takové míře. Zjištění, že mě "dvojka" po pár poslechnutí přestává bavit, mě docela zaráží. Nevím, jestli je to tím, že první album bylo tolik originální a tudíž už BT nemají co nového nabídnout, ale novinka rozhodně nenabízí tolik vyložených pecek jako předchůdce. Kde jsou songy typu Lies nebo Prisoners of Today? Ano, já vím, přece na první desce, bohužel. Postupem času se celý poslech trochu vleče a mě osobně teď vyloženě baví dvě, možná tři věci (Surrender, Sympathy). Smekám před instrumentálními výkony a před stále nápaditými kytarami. Škoda jen, že před třemi lety ty nápady byly malinko lepší.

Nový Billy Talent je i přesto placka dobrá. Jejich energický styl v playlistu přehrávače může vydržet docela dlouho. Někdo je vděčný za to, že BT zní stále stejně, mě osobně tento fakt trošku mrzí. Pusťte si obě alba najednou a zjistíte, že vlastně ani nepostřehnete, které album vám zrovna hraje. Tentokrát to asi není album, které musíte slyšet každý den. Potom totiž hrozí omrzení, což je v tomto případě určitě obrovská škoda. Doufám, že příští album nebudou jen brutální kytary a Kowalewicz, a že svou laťku trošku zvednou.


Billy Talent - Billy Talent II

Hodnocení: 7/10

Label: Atlantic Records
Vyšlo: 27. 6. 2006

Tracklist:

01. Devil In A Midnight Mass
02. Red Flag
03. This Suffering
04. Worker Bees
05. Pins & Needles
06. Fallen Leaves
07. Where Is The Line?
08. Covered In Cowardice
09. Surrender
10. The Navy Song
11. Perfect World
12. Sympathy
13. Burn The Evidence

Fotky- AFI

13. června 2007 v 13:40 | lentilka
3.4.2007 18:49 | AFI

AFI- členové

13. června 2007 v 13:39 | lentilka
Obrázek “http://www.afireinside.net/bio/dave.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Davey Havok (vocals)

Obrázek “http://www.afireinside.net/bio/jade.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Jade Puget (guitar)
Obrázek “http://www.afireinside.net/bio/hunter.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Hunter (bass)
Obrázek “http://www.afireinside.net/bio/adam.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Adam Carson (drums)
A.F.I.

USA


Členové:
Jade Puget - kytara
Hunter Burgan - basovka
Davey Havok - zpěv
Adam Carson - bicí

Diskografie:
Answer That and Stay Fashionable (1995)
Very Proud of Ya (1996)
Shut Your Mouth and Open Your Eyes (1997)
Black Sails in the Sunset (1999)
The Art of Drowning (2000)
Sing the Sorrow (2003)
AFI (2004)
Decemberunderground (2006)

Historie:
A.F.I. (A Fire Inside) vznikla (když se její členové nudili při skateboardu) v roce 1991 v sestavě Davey Havok, Markus Stopholese (kytara), Vic Chalker (basovka) a Adam Carson. Basák Vic byl později nahrazen Geoffem Kresgem, kterého později nahradil Hunterem Burganem. Stejně tak kytarista Sopholese byl nahrazen Jade Pugetem.

AFI

13. června 2007 v 13:36 | lentilka
AFI
AFI - čtyřčlenná punk - rocková skupina, byla vytvořena v roce 1991 Daveyem Havokem (zpěv)Davey Havok and AFI beat out the Dixie Chicks by selling 182,000 copies of Decemberunderground, assuming the No. 1 spot on the Billboard album chart., Markem Stopholesem (kytara), Vicem Chalkerem (basa) a Adamem Carsonem (bubny) v Kalifornii. Basista Vic ztratil o skupinu zájem a byl nahrazený Geoffem Kresgeem . Kresge opustil AFI a stal se součástí skupiny Tyger Army (nyní hraje pro Horrorpops ) a post převzal Hunter Burgan . Nakonec, kytarista Mark Stopholese byl nahrazený Jadem Pugetem, který jeden čas působil ve skupině Loose Change.


AFI funguje od roku 1991. Vznikla, když členové navštěvovali vysokou školu v Kalifornii. Adam Carson (bubny) a Davey Havok (zpěv) se poprvé seznámili na školním fotbale. Adam hrál na bratrovu bubnovou soupravu, Davey ( člen školního sboru) se dali do hromady s kytaristou Markem Stopholesem.Jejich první věcička byla EP's "Dork" (1993) - udělaná s pomocí Jadea Pugeta ze skupiny "Loose Change" (budoucí kytarista AFI).

Brzy se AFI rozpadla, když se členové skupiny přesunuli do různých vysokých škol. Třeba Kalifornská univerzita v Berkeley, kde Havok začal studovat angličtinu a psychologii. Originální basista Geoff Kresge se přesunul do New York kde začal hrát se skupinou "Blanks 77".

Nakonec se kluci se rozhodli vypadnout z univerzit a dát to zase dohromady. Začali hrát a věnovat se jen skupině. V letech 1993 a 1995 se uvolnili a nezávisle na sobě udělali vinyly EP's ("Behind the Times", "Eddie's PicnicAll Wet", "This is Berkeley, Not West Bay", "AFI/Heckle", and "Fly inthe Ointment"), a nakonec vydali album Answer That and Stay Fashionable.

Jejich druhé album, Very Proud of Ya , bylo vydáno v roce 1996 , načež se jejich basista Geoff Kresge rozhodl opustit skupinu pro osobní důvody. Basista, Hunter Burgan (The Force) zaskočil jako opora za Kresge na album Very Proud of Ya . Pomáhal dál AFI na albu Shut Your Mouth and Open Your Eyes al a stal se na čas členem skupiny

Po nahrávání EP v roce 1998, Mark opustil skupinu, a byl nahrazen kytaristou Jadem Pugetem (Redemption 87 and Loose Change) , skupina se dala dohromady, sladila se s novým zvukem a vydala nové album. Pak vydali Black Sails in the Sunset (Nitro 1999), All Hallow's EP (Nitro 1999), The Art of Drowning album (Nitro 2000), jejich originální tvrdá hudba byla dost podobná horror punky 80. let. Jejich další album, Sing the Sorrow bylo vydané v podstatně větším nahrávacím studiu DreamWorks v březnu 11, 2003. Toto album zobrazuje různé muzikální směry, a ztratil některé z prvků agresivního punku a zvuk předchozích alb.

Jejich sedmé album, Decemberunderground bylo vydané v květnu 2006 v UK a v červnu 06.2006 v US. Album ukázalo ještě větší změnu zvuku , s více rysy elektronických a jiných nových směrů.

Girlfriend v několika verzích

8. června 2007 v 16:47 | lentilka |  Avril Lavigne
Girlfriend v Němčině
Ve francouštině
V italštině
V čínštině
V japonštině
Ve Španělštině
v Portugalštině
všechny verze dohromady
Girlfriend Live (Taratata France Pt.1)

Fotky Avril Lavigne

8. června 2007 v 16:22 | lentilka3044 |  Avril Lavigne

Avril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril Lavigne
Avril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril LavigneAvril Lavigne


Avril Lavigne

8. června 2007 v 16:07 | lentilka3044 |  Avril Lavigne
Povolání: Zpěvačka, herečka, modelka, textařka, módní návrhářka


Věk: 24


Datum narození: 27. 09. 1984


Místo narození: Belleville, Ontario, Kanada


Znamení: VáhyAvril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.
Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.
Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.
Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.
Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.
Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se ted\\' stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.
15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).
Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.
17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend,When you're Gone, Hot nebo The Best Damn Thing ...


Dne 8.7 2008 Avril Lavigne přijela už po druhé do Prahy se svým albem The Best Damn Thing.

Koncert, vyšel už na DVD The Best Damn Tour Live in Toronto. Je tam zaznamenaný kocert, který byl i v Praze

Info o Evě

8. června 2007 v 16:01 | lentilka |  Eva Longoria
Celé jméno: Eva Jacqueline Longoria
Datům narození: 15.března 1975

Rodina:Rozvedená,nedávno se zasnoubila s basketbalistou Tonym Parkerem( 24)
Místo narození: Texas
Rodiče: Její rodiče jsou Katolíci
Výška: 157 cm.
Hobby:tanec-salsa,háčkování,dekorace bytů,jóga.
Kariéra:Pyšní se titulem bakaláře.Pak uspěla v konkursu a zahrála jsi v seriálu Beverly Hills 90210
Znamení: Ryby
Seriál Zoufalé manželky:
Gabriell Solisová na vše vyzrálá.Bohatý manžel ji zahrnuje šperky a jen jakoby nic jí před dveře postaví zbrusu nový kabriolet maserati.Ale skutečně štastná není a utěšuje se s mladým zahradníkem Johnem(Jesse Metcalfe,27)....
Eva o Gabrielle-Chce jen najít své štěstí.Bohužel se vydala trochu špatným směrem....