Září 2006

Co o tobě prozradí tvoje oblíbené boty?

25. září 2006 v 21:23 | lentilka
Vyber si a dole najdeš odpověď...
HASH(0x8d673f8)1.HASH(0x8dd6254)2.HASH(0x8dd6554)3.
HASH(0x8dd88d4) 4.
HASH(0x8d20348) 5.
HASH(0x8c7f798)6.
HASH(0x8c7fa2c) 7.
1. Veškerou pozornost dává společnost pouze tobě. Jsi upovídaná a lidi si s tebou rozumí. Dávej pozor na to, aby se s tebe nestala obyčejná koketa....
2. Chceš pro sebe to nejlepší, a to je hlavně tvoje pohodlí. Možná jsi až příliš stydlivá, ale zato jsi velmi umělecky založená. Objev svůj skrytý talent...
3. Nejvíce času trávíš na sportovních hřištích a ve fitness centrech. Miluješ sport a vše ostatní jde kolem. Velmi si ale ceníš přátelství.
4. Jsi roztomilá a svou roztomilostí si získáš každého. Máš spoustu přátel a krásný vztah s rodiči. Hodně času trávíš doma nebo u kamarádek. Ráda se chováš dětsky- to by však mohlo u ostatních vyvolat posměch.
5. Jsi umělecká duše a miluješ tanec. Nejsi moc hovorná, spíš stydlivá. Závidím tvým kamarádům, můžou se na tebe spolehnout a ty jim vždy pomůžeš. Od neznámých lidí si držíš odstup
6. Ve všem jsi praktická a na vzhled moc nehraješ. Chceš se cítit dobře a je ti jedno, co budeš mít na sobě. Jsi pracovitá a upřímná. Dávej si pozor na předsudky...
7. Máš cit pro krásu a ten uplatňuješ při oblékání. Miluješ oblečení a máš ho plnou skříň. Ve škole jsi často obětí pomluv, protože jsi krásná a všichni ti závidí. Nedej se!

Matematický přilkad

25. září 2006 v 21:17 | lentilka
Praktická matematika, lekce 97

Toto je nejčerstvější zadání prof. Hricišákové z Matematické fakulty
Univerzity Karlovy.

Matematická úloha :

Maminka je dnes o 21 let starší než její dítě. Za 6 let bude dítě 5x
mladší než maminka. Otázka: Kde je tatínek?

Úloha není tak neřešitelná, jak se zdá.

Řešení: dnešní věk dítěte = X, dnešní věk matky = Y. Takže X+21 = Y.
Situace za 6 let: 5(X+6)=Y+6 řešíme jako soustavu rovnic, dosadíme za Y:
5X+30=X+21+6 po zkrácení dostaneme: X = - 3/4Čili dítěti je dnes minus třičtvrtě roku, což je devět měsíců, tudíž:

Tatínek právě souloží s maminkou !!!

Test tajných přání

25. září 2006 v 21:16 | lentilka
Pro zahajení testu kliknite na tento odkaz: Test tajných přání

Jaká jsi kamarádka

25. září 2006 v 21:12 | lentilka
Kdy to naposledy mezi vámi a kamarádkou zaskřípalo?
A) Dneska ráno
B) Nemůžu si vzpomenout
C) Nikdy
Kolik Vám za posledních 10 let zůstalo dobrých kamarádek?
A) Tak dvě.
B) Žádná
C) Všechny
Chtěla jste jít s kamarádkou na oběd, ale ona na vás neměla čas, protože šla s kalegyní, kterou zrovna nemusíte.
A) Strašně se vás to dotkne, ale neřeknete nic.
B) Zkusím ji to vysvětlit, že s ní dnes opravdu potřebujete mluvit a že jste trochu důležitější než kolegyně.
C) Neberete to osobně a domluvíte se na zítra.
Dokončete větu: Kamarádka je pro mě ta....
A) ... které můžu zavolat třeba i o půlnoci
B) ....která tu je , když ji potřebuji
C)... se kterou se můžu od srdce zasmát
Nejvíc A
Milujete hádky! Jste schopná se s kamarádkou poštěkat kvůli drobnosti - drama to je vaše. Možná je načase se zamyslet, co ve vašem životě chybí a proč je to ona kdo přijde vždy s omluvou.
Nejvíc B
Jste tak trochu sobec, pokud jde o přátelství. Takže až příště přestane kamarádka volat , zbystřete pozornost. Zjistěte , co je špatně a zamyslete se nad tím, co s tím můžete udělat vy.
Nejvíc C
Vypadá to, že jste nejlepší kamarádka. Nikdy nezavdávejte příčinu k hádce. Vždy si všechno řekněte narovinu.Gratulujeme. Vám i Vašem kamarádkám.

Mp3 Blog27

24. září 2006 v 17:50 | lentilka
1.Hey Boy (Get Your Ass Up)posluchaj
2.Uh la la laposluchaj
3.I Want What I Wantposluchaj
4.Turn You On To Musicposluchaj
5.Stay Outta My Wayposluchaj
6.Destinyposluchaj
7.Wid Out Yaposluchaj
8.Life Like Thisposluchaj
9.I'm Callin' Uposluchaj
10.Who I Am ?posluchaj

Petra Romana a já.

22. září 2006 v 21:04 | lentilka
Ta malá je Petra. Ta v kšiltovce a modro černém triku je Romana mno a ta poslední v té červené mikině jsem já!
Sháním nějaké fotky sháním

Životopis Michaela

18. září 2006 v 21:17 | lentilka
Začal bych tím, že se jmenuju Michael Beran, narodil jsem se ve znamení raka 10. července 1989, a jak už napovídá název tohohle webu, kámoši mi říkají Berry.
Freestyle BMX jsem poprvý uviděl na videu v březnu 2003. Od toho okamžiku jsem se snažil pouze o jedinou věc … a to sehnat si kolo, abych konečně poznal, co to vlastně je ten freestyle. Nejdřív jsem jezdil na kole Leaderfox, skákal jsem z chodníku na chodník a myslel jsem si kdoví jak nelítám:))). Po nějaký době trénování a přemlouvání, jsem dostal nový kolo od Hoffmanbikes. Otec dostal nápad oslovit Kamila Feifera, což se podařilo. Potom, co jsme dostavěli Monkey Camp v Hradci Králové, tak jsem měl konečně místo, kde jsem mohl každej den trénovat a od týhle chvíle jsem to s tímhle sportem myslel fakt vážně, začal jsem jezdit na závody a dělat exhibice. Poznal jsem tak spoustu lidí, o kterejch jsem předtím čítal jen v Dirtbikeru a získal jsem spoustu bezvadnejch kámošů.
Momentálně se vozím stále na kole MonkeyBikes a trénuju v Monkey campu. Kamil mi hodně pomohl a užili jsme si spoustu srandy, ale každej už máme svůj život... Snažím se být nezávislej.
Stále zkouším trénovat nový triky a pilovat styl, abych si někdy mohl zajezdit s klukama jako je Scotty Cranmer, Ruben Alcantara, Joe Rich, Taj Mihelich ... , jo to je můj sen.
Teď po prázdninách nastupuju do prváku na střední školu na obor silniční doprava, ale to neznamená žádný omezení pro kolo, kolo je můj život, a to fakt nepřeháním.
Jinak navštěvuju dvakrát do týdne posilovnu,udržuju si tak fyzičku, taky se SNAŽÍM jíst zdravě, někdy to vyjde, někdy ne - když zavětřím McDonalds neodolám..
Abych se bavil nepotřebuju do sebe cpát nikotin, kouření je fakt blbost a alkohol k životu zatím taky nepotřebuju, umím se bavit i bez něj, určitě nebudu abstinent, ale nevidím jedinej důvod, abych se v šestnácti bavil tím, že prokalím celou noc, tohle mě fakt neláká. Možná tak budu někomu připadat jako slušňák, ale k tomu mám hooodně daleko, jsem živel, dokážu řádit i bez toho, abych si ničil játra a plíce, jsem prostě z divokejch vajec - máme to už v rodině - a když se kouknu na ségru, tak to vidim tak, že se nezklidním asi ani ve dvaceti:-)
Dosažené úspěchy:

2006
1.místo X-CUP 2006 Strakonice
7.místo SUZUKI BMX MASTERS streetPRO
13.místo SUZUKI BMX MASTERS miniPRO
1.místo X-CUP 2006 MČR MINIRAMPA Nový Bydžov
2.místo X-CUP 2006 Frýdek Místek
1.místo Bike hall contest v Trutnově
10.místo Pop! Session Winter Bash 2006 Estonsko

2005
1.místo Sport-life 2005
2.místo X-cup 2005 ve Strakonicích kateg. Master
3.místo FUNSTORM BIKE BATTLE kateg Master
25.místo Pop! Session Winter Bash 2005 Estonsko
34.místo Nokia BMX Freestyle Worlds 05 kateg. PRO
46.místo Etnies Backyard jam kateg. PRO

2004
3.místo MČR 2004 kateg. Master
4.místo X-cup 2004 Olomouc kateg. Master
7.místo Sport life 2004 kateg. Master

Fotky Michala

18. září 2006 v 21:12 | lentilka

Freestyle BMX (Michal 16)

18. září 2006 v 21:06 | lentilka
Na kolo poprvé sednul někdy v sedmi nebo osmi letech. Freestyle BMX pak dělám tři roky. První impulz byl v sedmí třdě na lyžáku, kdy jsem to viděl na videu a říkal jsem si, na čem ty lidi jezděj a co tam dělaj, vzpomíná na své počátky Berry, jak zní přezdívka simpatického 16letého kluka z Nového Bydžova. Když se Michala zeptáte na koníčky, řekne zase jedinou věc - kolo. ,, Na nic jiného čas nemám a vlasně ani nemyslím. Přijdu ze školy a hned jdu na kolo. Pak se mamky ptám, jestli neví, kde mám tašku, a ona se vždycky zlobí, že jsem ji ani nevibalil a hned jsem jí fláknul do kouta." Michal je ve svém snažení velmi ctižádostivý. Ano první pády, kterých prý bylo zpočátku spousta, ho neodrazovaly.,, Naopak říkal jsem si, dokud to neudělám nejdu domů,"dokládá svou zarputilost Berry. Jeho prvním trikem bylo ,,obyčejné" skákání z chodníku a na chodník a ježdění po zadním kole bez šlapání. Dnes je ale prvním v republice, který běžně skáče frontlip(salto vpřed). Sportu na té největší ůrovni musí ustoupit i škola. Teď v září Michal nastoupil do 2.ročníku střední školy - obor silniční doprava. Dnes už problémi s uvolňováním nemá, ale na začátku mu absnce tak lehce neprocházely. ,,Je to trošku těší v tom, že pro spoustu lidí je to jen nějaký ježdění na kole. Kdybych hrál třeba na slušný úrovni fotbal, tak by to bylo asi jiný. Hodně lidí ale změnilo názor nebo zjistilo, o co vlasně jde, když jsem tady v Bydžově udělal exhibici pro zdejší školu." Michale se po třech letech stal mistrem republiky v dysciplíně freestyle BMX. Jeho sny jsou ale mnohem vyšší: ,,Chtěl by se dostat na X-Games a v budoucnu se kolem živit. I když vím že v českých podmínkách je to hodně těžký." Jako svého idola uvádí 19letého Američana Scottyho Cranmera. ,,Tan určuje trendy a směr," říká Michael a třeba i podle videa studuje nejnovější triky. A nezanedbává ani poslední výkřiky bikerské mody. ,,Teď jsou in úzký kalhoty a ,s' trička - prostě všechno úplý. A jedinou poviností je přilba." K závodům BMX neodmyslitelně patří i muzika. ,,Jsou různý skupiny jezdců, který poslouchaj různou muziku,"Vysvětluje Michal s oblibou muziky mezi ridery. ,,Mě osobně je jedno - líbí se mi černá muzika jako r....b a hip hop, pak kytary- rock, punk. Ale nemá rád metal - takový to uauaua. Asi nejoblibenější mám Red Hot Chili Peppers." Pro všechny co by s disciplínou, která se jmenuje freestyle BMX, chtěli začít má Michal jednu zásadní radu: ,,Hlavně to chce mít chuť a vůli!"
I přes své velké úspěchy zůstal Berry skromným klukem. Potvrzují to jeho slova: ,,Je mi trapný, takhle o sobě mluvit."

Ewa naše nová STAR!

17. září 2006 v 19:32 | lentilka |  Ewa Farna
No konečně! Konečně se na naší hudební scéně oběvil někdo nový, kdo není ani umělím výtvorem nějakého producenta, ani se nesnaží proslavit coververzí. Ewa za těmito třemi písmeny se schovává třináctiletá slečna, která už takhle mladá může se svím hlasem klíďo konkurovat našim největším hvězdám. Vždyť už jí taky pár lidí řeklo že zpívá jako Aneta. Jo je to sice hezké slyšet, protože mám Anetu ráda, ale já chci byt sama sebou, ne někoho kopírovat!!!říká suveréně Ewa, která má jasno i v další věci. ,,Určitě chci zpívat naživo- žádnej playback! Myslím si, že když se na tebe lidi dojdou podívat, měli by slyšet písničku tak, jak jak ji v tu chvíli cítím, a ne tak, jak byla nazpívaná ve studiu. Alespoň se ukáže, jestli ten člověk má hlas nebo ne." Se zpěvem nemá Ewa opravde problém - pobrukovala si už v době, kdy ještě neuměla ani pořádně mluvit. Profesorce se její hlas líbil, že Ewu dokopala do sboru. A udělala dobře - když pak Ewa vyjela na různé pěvecké soutěže, začala je s přehledem vyhrávat. Nejvýznamější je pro ni první místo v polské televizi.,,Šanci a úspěch", kterou dobila letos. Právě na jedné podobné soutěži si ji všiml producent Lešek Wronka. Pak už stačilo málo a díky Bravu a Evropě 2 má Ewa slušně našlápnuto.
Její první sing se jmenuje měls mě vůbec rád.
Download (přes Sendspace )

Ewa Farna

17. září 2006 v 19:10 | lentilka |  Ewa Farna
Ewa Farna je mladá talentovaná rocková zpěvačka, která po své debutové desce Měls mě vůbec rád přichází s druhým albem s názvem Ticho.

O prázdninách Ewa relaxovala prací, což je, jak sama tvrdí, její nejoblíbenější činnost. Se svojí kapelou odehrála na desítky koncertů a festivalů, s fotografem Ondřejem Pýchou nafotila kolekci fotek na promo svého "Ticha" a ve studiu dokončila polskou verzi debutového alba "Měls mě vůbec rád", jež na polském trhu vyjde u Universal Poland.

Ewa toho stihla za poslední rok opravdu hodně. Její první deska "Měls mě vůbec rád" se stala Nejprodávanějším Debutem v kategorii "Objev roku" v anketě Deska roku Allinaz 2006 , letos v červnu převzala od Universal Music platinovou desku za prodej více než 20.000 nosičů. Vyhrála titul "Objev roku Českého slavíka 2006", "Objev Ro(c)ku" časopisu Rock & Pop, "Objev roku? hudební televizní stanice Óčko, "Nejlepší zpěvačka" v dětské anketě Jetix Awards, atd.

Všechny tyto zkušenosti, především koncerty a kontakt s publikem se "podepsaly" na jejím druhém albu. Deska v žádném případě nebude tichá, jak napovídá jeho název vybraný podle ústředního singlu (který už mimochodem zní éterem prostřednictvím rádií). O to se spolu s Ewou postaral tým producentů Lešek Wronka s hudebním producentem Danem Hádlem a muzikanti z Ewiny kapely. Album "Ticho" bude obsahovat 13 písní od českých autorů Leška Wronky, Honzy Ponocného, kytaristy Ewy - Marka Trana a publishingu, textově se na albu podíleli osvědčení autoři z Ewina debutu Jana Rolincová-Hádlová, Petra Cvrkalová, Petr Šiška a také Ewa, která se autorsky podepsala na 3 textech. Na své si přijdou jak Ewini vrstevníci, náctiletí, tak starší publikum. Vokály si Ewa nazpívala na obě právě dotočené desky sama.

Od svého prvního koncertu v Třinci 16. března do konce roku stihne Ewa odehrát přes 50 koncertů v Čechách, na Slovensku a v Polsku a letošní koncertní tečkou bude turné Lucie Bílé, kde se Ewa s mini koncertní verzí objeví jako host. "Obdivuju její zpěv a pracovitost. Je to pro mne splnění si dávného snu", říká Ewa o nabídce Lucie Bílé.

První album "Měls mě vůbec rád", vyšlo 6.listopadu 2006 u Universal Music
Singly: Měls mě vůbec rád, Zapadlej krám


Druhé album "Ticho", vyšlo 1.října 2007 u Universal Music
Singl: Ticho


První Polská deska "Sam na sam", vyšlo 9. listopadu 2007 u Universal Music Poland
Singl: Tam gdzie nie ma drog
Narozena: 12. 8. 1993, Třinec
Oblíbená hudba: Kelly Clarkson, Pink, Simple Plan
Koníčky: závodně lyžuje za Ski Beskyd Velká Rača

Soutěže a ankety

2004 - 1. místo v okresní pěvecké soutěži ve Frýdku-Místku
2005 - 1. místo na Evropském festivalu mládeže v Polsku
2006 - 1. místo v polské televizní pěvecká soutěži "Šance na úspěch"
2006 - Český slavík Mattoni 2006 "Objev roku"
2007 - RGM hudební ceny TV Óčka "Objev roku"
2007 - Deska roku Allianz 2006 - album "Měls mě vůbec rád" se stalo "Nejprodávanějším Debutem v kategorii Objev roku" (17 308 kusů)
2007 - "Objev Ro(c)ku" v anketě časopisu Rock&Pop
2007 - Nominace na "Objev roku? Anděl Allianz 2006
2007 - platinové album za prodej více než 20 tisíc desek
2007 - Nejlepší zpěvačka v anketě JETIX KIDS AWARDS 2007

Mp3 ke stažení Měls mě vůbec rád

17. září 2006 v 18:34 | lentilka |  Ewa Farna
Úplná NOVINKA od nadějné české zpěvačky. Nabízíme jí jako první blog!!! Stahujte!!!
Download (přes Sendspace )
Nebo ještě můlžete použít druhý odkaz ( na něj taky levým, je to jednoduší než ten ten první odkaz )
Návod ke stažení: Klikněte levým talčítkem myši na zde na nápis Download. na nové stránce je ve spodní části červená šipka a vedle ní nápis Download Link. Klikněte pravým tlačítkem myši na nápis písničky (Ewa farna - Měls Mě Vůbec Rád.mp3) a dejte Uložit cíl jako... No a už stahujete.
Ewa Farna
Proč jak zapadlej krám - Ewa Farná mp3
A další písnička - 03.mp3 názvy vám časem dodám. Fakt je teď nevím

Us5 přijedou už konečně k nám?(rozhovor)

17. září 2006 v 18:12 | Lentilka |  US5
1, Kdy přijedou Us5 do Prahy?:
Zatím se bohužel nic nechystá.Us5 jsou momentálně zaneprázněni dobíváním britského trhu. To, že ale přijrdou k nám není vůbec vyloučeno. Je to otázka času! Bravo vás bude samozdřejmě informovat jako první!
2, Je pravda že se Us5 stěhují do Londýna?:
Us5 teď ve Velké Británii rozjíždějí slibnou kariéru. Jelikoš tam budou trávit většinu času, stává se londýn jejich aktuálním bydlištěm.
3, Kam si mám napsat pro autogram Us5?:
Do obálky vlož oznámkovaný dopis se zpáteční adresou a pošli ho na adresu Triple-M Music, Postfach 38 01 49, 14111 Berlín.
4, Jak to vypadá s Richiem prí se zhroutil a nechce dál pokračovat...?:
Cítím se teď mnohem líp!" Prozradil Richie, který po náštěvě Moskvy skutečně zvažoval odchod z kapely. Z depky se ale už vyhrabal a je pevně odhodlaný nenecht se tolik vystresovat. Je totiž pěkný citlivka!
5, Až Us5 dobudou Britský trh co bude dál?:
Lou Pearlman už pilně pracuje na jejich další kariéře. Po Rusku a Británii se kluci zřejmě chystají do Polska a taky zřejmě k nám!
6, Jaké holky se Us5 líbí?:
Izzy: ,,Nemám nějaký konkrétní typ. Taky nám je jedno, odkud ta dívka pochází."Důležité i pro ostatní kluky je, aby se holkám nelíbili jen jako hvězdy, ale hlavně jako kluci. Kvůli velkému uspěchu je jejich soukromí život odložený na druhou kolej. Všichni jsou stále nezadaní!
Moje slova: Tak až sem přijedou tak se na ně vrhnem *3* *1100* *2001* *2962**2960**2973* *2001* *2374*

Těhotná Joanne

10. září 2006 v 19:59 | lentilka |  Joanne Kathleen Rowling

Mladá Joanne

10. září 2006 v 19:56 | lentilka |  Joanne Kathleen Rowling

Joanne Kathleen Rowling

10. září 2006 v 19:51 | lentilka |  Joanne Kathleen Rowling
JOANNE K.ROWLINGOVÁ
Celé jméno:Joanne Kathleen Rowlingová Murrayová
Datum narození:31.července 1965
Místo narození:Anglie
Znamení:lev
Rodiče:Peter Rowling a Anne Rowlingová
Sourozenci:sestra Dianne(39)
Manželství:Jorge Arantres(1992),Niel Murray(prosinec 2001)
Rozvody:Jorge Arantes(1994)
Děti:Jessica Rowlingová Arantesová(1993), David Gordon Rowling Murray(23.března 2003),Meckenzie Jean Rowlingová Murrayová